Ar reikia atsivesti partnerį norint šokti porinius šokius?

Taip, reikėtų pabandyti rasti šokių partnerį, o jei nesiseka – atvykti į FUEGO šokių studiją, kur pabandysime Jums padėti. Gal koks paklydėlis taip pat blaškosi be partnerės.

Kokia apranga bei avalynė rekomenduojama?

Reikėtų vengti itin varžančių rūbų, tačiau galima ateiti ir su suknelėmis ir su džinsais, svarbu, kad Jums būtų patogu. Turime rūbinę, kurioje galima persirengti sportinę aprangą. Salėje draudžiama šokti su lauko batais, tad reikėtų atsinešti šokiams skirtus batelius ar šiaip sporbačius, o jei kartais užmiršote – nieko tokio, basomis mes irgi šokame.

Kas tie salsadieniai? Ir ar galiu eiti jei dar nemoku šokti?

Salsadieniai tai vakarėliai, kurių metu bendraujame, linksminamės, šokame ir tikrai nereikia visko mokėti, kad būtų galima juose lankytis. Tiesą pasakius, kuo greičiau pradėsite eiti į salsadienius, tuo greičiau išmoksite šokti. O ir mes Jūsų ten labai laukiame.

Kokią salsą mes šokame?

Salsa turi daug rūšių ir porūšių. Populiariausios yra trys: Niu Jorko salsa, Los Andželo salsa ir kubietiška salsa. Mes labiausiai mylime ir mokome kubietiškos salsos, nes kitos rūšys buvo išvystytos, o pastaroji gimė Kubos gatvėse ir yra gyvas liaudies šokis. Ritminga muzika kaitina kraują, šokant daug žaidimo elementų, o mokantis greitai lavinasi kūnas. 

Įsimylėjau šokius, nebežinau ką daryti…

Puiku! Jei nebegalite be šito gyventi – šokite dar daugiau. Turime galimybę ruošti konkursams individualiai ir komandoje. Tai pati puikiausiai galimybė per trumpą laiką maksimaliai ištobulinti savo judesius ir žinoma patirti saldų pergalės skonį.

O

Šokant stengtis neužminti ant kojų, skaniai kvepėti, nešti gėlių, saldainių ir paprašyt telefono numerio.

Kas ta salsa? Kas ta bačata? Nebeišsirenku kurį šokį noriu mokytis...

 Salsa tai Kubos, o bačata – Dominikos respublikos liaudies šokis. Kubietiška salsa kelia nuotaiką, o bačata kursto aistrą. Bet patarimas toks – mažiau apie tai skaitykite ir greičiau eikit patys išbandyti ir nuspręsti kurį rinksitės. O gal jau nebegalite gyventi be šių abiejų šokių?

Man rodos aš per jaunas/ senas tokiems šokiams…

 Nesąmonė! Jūs esate paties tinkamiausio amžiaus, nes šokti reikia visą gyvenimą.